Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Darmowych minut i wiadomości,
niech w Twej komórce wiele ich gości.
Rozmów bez liku, salda dodatniego,
a nade wszystko telefonu wymarzonego 🙂

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy złożyć życzenia spokojnych, zdrowych Świąt, wymarzonych prezentów i odpoczynku w gronie rodzinnym od codzienności.


A w nadchodzącym Nowym Roku samych sukcesów i spełnienia największych marzeń czy wypełnienia założonych na ten rok planów.

Albo i jeszcze więcej, bo po co się ograniczać 😊. Lepiej dać sobie szansę być nieograniczonym, tak jak oferty operatorów. W sumie to tylko takowych życzę. Bez limitów i ograniczeń. Nie tylko taryf, ale i osiągnięć.


I tak oto dobiega końca bieżący. Rok na pewno udany dla niejednego operatora komórkowego jak i niejednego posiadacza telefonu, który z ich usług korzysta.

Pod względem rozwoju rynku telefonii komórkowej nie mniej ciekawy niż poprzednie lata. Co czeka nas w przyszłym roku? No cóż, czas pokaże, pozostało cierpliwie czekać.

Wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku! Spełnienia marzeń, samych sukcesów i by za rok można było z czystym sumieniem powiedzieć: ten rok należał do mnie 😉.

Polecamy także: www.megam-przeprowadzki.pl.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.