W GaduAIR znajomi nie płacą

W GaduAIR znajomi nie płacą

Mija ponad rok od czasu gdy na polskim rynku pojawił się kolejny wirtualny operator sieci komórkowej, tym razem spółki GG Network S.A. czyli GaduAIR. Powstanie sieci stało się konsekwencją rozwoju całej sieci GG, mającej na celu sprostanie oczekiwaniom milionom klientów poprzez m. in. zaoferowanie dodatkowego kanału komunikacji, który w przystępny sposób zintegrowany zostanie z użytkownikami jednego z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych w kraju – Gadu-Gadu.

Reklama: Strona www.

Sieć stawia ogromny nacisk na pełną integrację telefonu komórkowego z możliwością stałego połączenia z dowolnym użytkownikiem Gadu-Gadu. Dzięki temu można rozmawiać z wieloma użytkownikami jednocześnie, posiadać ciągły dostęp do darmowych gier i poczty poprzez telefon, zmianę statusów, wysyłkę zdjęć. Innymi słowy masz komunikator GG w telefonie o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca, gdzie znajduje się zasięg sieci.

Po aktywacji karty sim w sieci GaduAIR każdy nowy użytkownik automatycznie dostaje link z adresem do pobrania aplikacji Gady-Gadu na telefon. Logujesz się na numer GaduAIR, a następnie wpisujesz wpisujesz ze startera kod PUK. Istnieje możliwość logowania się swoim numerem GG, wystarczy wówczas połączyć go z numerem GaduAIR.

Zapraszamy do odwiedzenia: zyczenia.eu/gry-przegladarkowe.

Każde doładowanie konta to przyznanie darmowych pakietów internetowych. I tak można uzyskać nawet do pół gigabajta do wykorzystania na przeglądanie Internetu w telefonie.

Odnośnik zewnętrzny: SEO.

Każda rozmowa wewnątrz sieci (z posiadaczem numeru telefonu w GaduAIR) oraz do dowolnego użytkownika komunikatora Gadu-Gadu jest za darmo.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.