TurboDymoMan nie musi nawijać „bezendu”

TurboDymoMan nie musi nawijać „bezendu”

TurboDymoManTurboDymoMan niczego nie musi. Ale może i chce. 29 groszy i cały dzień rozmawiania – takim hasłem tytułowy bohater ogłasza promocję w sieci 36,6. PiszMów Dobowy to kolejne hasło, które rozumie chyba tylko sam TurboDymoMen i rzesza jego fanów, którzy korzystają z usług sieci 36 i 6. Nielimitowane rozmawianie przez cały dzień z każdym wewnątrz sieci to prawdziwa gratka dla niejednego gaduły. Dla lubiących gimnastykować palce przy pisaniu SMS-ów promocja jest równie okazała. Wystarczy jedynie 9 groszy, by przez 24 godziny pisać tyle wiadomości ile tylko zdołamy. W teorii nielimitowaną ilość. W praktyce nawet mistrz świata w szybkości pisania krótkich wiadomości tekstowych do spółki z TurboDymoManem nie są w stanie tyle ich wysłać w przeciągu doby.

Chociaż kto tam TurboDymoMana wie...

Partnerzy: graj teraz.

Dla korzystających ze starej taryfy uruchomienie nowej – PiszMów Dobowy jest całkowicie bezpłatne. Usługę włączamy poprzez kod *147*36# i zadzwoń. Potem wystarczy tylko potwierdzić aktywację taryfy SMS-em i od tej pory można rozmawiać i wysyłać wiadomości bez końca (czyli w slangu 36,6 tzw. bezendu) do każdego posiadającego telefonu w tej samej sieci.

Serwis partnerski: ogłoszenia Kraków.

Jak działa PiszMów Dobowy? Opłata 29 groszy pobierana jest przy pierwszym połączeniu do dowolnej osoby wewnątrz sieci konkretnego dnia. I od tej pory aż do północy tego samego dnia, rozmowy w sieci są darmowe i nielimitowane.

Jak działają Esy Nielimitesy? Podobnie jak przy powyższym, opłata w wysokości 9 groszy pobierana jest przy wysyłce pierwszego SMS-a danego dnia do dowolnej osoby wewnątrz sieci. I od tego czasu aż do północy, każda kolejna wiadomość tekstowa wysłana do dowolnej osoby wewnątrz sieci 36i6 jest już za darmo. Nie ma ograniczenia ilościowego. Przynajmniej w teorii.

W przerwie zapraszamy na: malani.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.