Świat pomarańczy, czyli Orange World

<a href=Świat pomarańczy, czyli Orange World">

Czym jest Orange World? Jest to portal internetowy zoptymalizowany do działania pod telefonami komórkowymi. Dostępny jest pod adresem m.orange.pl. Portalowi przyświeca idea łatwego dostępu do przeróżnych informacji za rozsądną i przystępną cenę dla każdego posiadacza telefonu komórkowego w sieci Orange, bez względu na plan taryfowy.

Dla każdego odwiedzającego sieć Orange przygotowała wiele różnych atrakcji m. in.

Pakiet Orange World wiąże się z opłatą miesiączną w wysokości 10zł. Nie ma dodatkowych opłat za transmisję danych.

Dodatkowym obostrzeniem jest to, że usługa nie jest objęta miesięcznym Kapitałem Złotówek oraz nie działa w roamingu.

Dodatkowymi kosztami są opłaty za SMSa aktywującego usługę Pakiet Orange World. Rezygnacja z pakietu to również koszt jednego smsa, zgodnie z aktualnym cennikiem.

W pakiecie nie mieszczą się opłaty za zakup tapet, płatnych aplikacji czy muzyki, a także materiałów wideo wyszczególnionych jako premium. Za nie użytkownik musi dodatkowo płacić.

Dostęp do portalu dla osób nie posiadających wykupionego abonamentu na Pakietu Orange World opłaty jak za połączenia zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem za taryfę.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.