Sami Swoi bez zobowiązań

Sami Swoi bez zobowiązań

Jasne reguły, niskie ceny – taka jest sieć prepaid Sami Swoi. Sieć ta opiera się tylko i wyłącznie na przedpłatach za usługę, czyli jest typu prepaid. W związku z tym, każdy chcący mieć numer w tej sieci, nie jest zobowiązany do podpisywania żadnej umowy, nie musi płacić abonamentu i rachunków. Wystarczy raz na określony czas (który jest różny, ale określony z góry w zależności od wartości doładowania) doładować konto swojego telefonu. Wystarczy kupić zestaw startowy lub zestaw z telefonem i już można się cieszyć dostępem do sieci.

Także i Sami Swoi nie stronią od promocji wewnątrz sieci.

Najnowsza dotyczy doładowań przez bankomaty sieci Euronet. Każde doładowanie o wartości minimum 40zł, a maksymalnie 99 zł zrealizowane w taki sposób spowoduje dodanie do konta 10% wartości zasilenia gratis. Promocja trwa do 24 grudnia 2010r.

Cały czas obowiązuje też promocja ogłoszona w zeszłym roku.

Za każde zasilenie konta otrzymać można bonusowe pakiety. Wystarczy być klientem sieci przez okres minimum 30 dni oraz mieć dodatnie saldo na telefonie.

Aktywacja promocji odbywa się poprzez wpisanie kodu *136*11*01# no i oczywiście potwierdzeniem go wybierając przycisk dzwonienia.

Od teraz za każde doładowanie kwotą z przedziału 20 – 39 zł brutto dostaje się gratis pakiet 5 zł do wykorzystania. By otrzymać pakiet dodatkowych 10 złotych, wystarczy doładować telefon jednorazowo kwotą minimum 40 zł brutto.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.