Promocje w Sami Swoi

Promocje w Sami Swoi

Jak w każdej sieci komórkowej, tak i w Sami Swoi istnieje możliwość otrzymywania wiadomości sms zawierających informacje o najnowszych promocjach, bezpośrednio na własny telefon komórkowy.

Wystarczy tylko wyrazić zgodę na komunikację marketingową drogą elektroniczną.

Co dzięki temu można zyskać?

Partnerzy: szafki szkolne metalowe.

Dla osób dbających o każdą złotówkę na saldzie telefonu ułatwić to może znacznie zarządzanie saldem telefonu i okresem jego ważności, co w konsekwencji może prowadzić do obniżenia kosztów połączeń i optymalnego wykorzystania środków z konta telefonu.

Ponadto wiadomości takie przydają się też dla każdego, chcącego być na bieżąco z ogólnie pojętą rozrywką w sieci. Chodzi tutaj o zaproszenia do przeróżnych konkursów i loterii, w których każdy uczestnik zdobyć może nie tylko darmowe minuty, gratisowe smsy czy zasilenia, ale również nagrody rzeczowe.

Oferta otrzymywania drogą elektroniczną komunikatów marketingowych dostępna jest dla każdego posiadacza telefonu wewnątrz sieci Sami Swoi. Wystarczy tylko wyrazić na to zgodę.

By tę zgodę wyrazić, wystarczy wysłać wiadomość sms (koszty wiadomości – 0 zł) o treści ZGODA na numer 8027.

W przerwie zapraszamy na: http://start-edukacja.pl.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.