Prepaid w Orange

Prepaid w Orange

Co to oznacza?

Jedną z podstawowych usług operatora sieci Orange, jak i każdego innego jest sprzedaż usług na zasadzie przedpłaty (sprzedaż przedpłacona), znana powszechnie od angielskiego oryginału jako prepaid. Polega ona jak sama nazwa wskazuje na opłaceniu z wyprzedzeniem, z góry za usługi, z których korzystamy w okresie późniejszym w zakresie adekwatnym i nie przekraczając z góry wpłaconych środków.

Na czym polega?

Operatorzy często stosują angielską nazwę prepaid jako określenie usługi w ofercie, polegającej na wykupywaniu przez klientów określonej z góry liczby jednostek rozliczeniowych wg konkretnej taryfy, co w praktyce sprowadza się do doładowywania konta o złotówki. Następnie złotówki te można wykorzystać na rozmowy, smsy czy pozostałe usługi świadczone wewnątrz sieci.

Każde zasilenie, prócz uzupełnienia salda telefonu na kartę, umożliwia też wykonywanie połączeń wychodzących, wysyłania smsów i korzystanie z usług przez określony okres czasu, co w praktyce oznacza w sieci Orange dwudniowe wydłużenie ważności konta telefonu dla minimalnego doładowania w kwocie 5 złotych, aż do okresu jednego roku, dla doładowań za minimum 50 złotych.

Więcej szczegółów na stronie z tabelą wartości doładowań Orange.

Po okresie przedłużającym ważność konta telefonu, konieczne jest ponowne jego uzupełnienie, by móc dalej korzystać z usług, oraz ewentualnie zużyć zgromadzone, ale zablokowane na saldzie telefonu środki.

Bez umowy.

Zaletą usług prepaid jest brak wymogu podpisywania umowy z operatorem.

Usługi związane z przedpłatami w Orange.

Orange w Polsce oferuje następujące rodzaje kart prepaid:

Serwis partnerski: Tkaniny.

Orange Mix - taryfa Delfin.

Dla kogo przeznaczona jest taryfa Delfin?

Jest ona przeznaczona dla osób, które lubią sporo rozmawiać. W taryfie tej istnieje możliwość rozmawiania bez limitów z wybranymi numerami wewnątrz sieci Orange lub numerami stacjonarnymi.

Taryfa Delfin z telefonem.

Kupując telefon razem z taryfą Delfin, w ramach usługi każdy abonent otrzymuje:

Tabela z rozpiską taryfy.

Taryfa Abonament (w zł) Wliczona w abonament ilość minut Wybrany Numer – prezent do wykorzystania Ceny poza abonamentem (w zł)
Ile minut? Do ilu numerów? Minuta połączenia SMS MMS
Delfin 40 29 40 1200 1 0,49 0,20 0,40
Delfin 60 39 60 2400 2
Delfin 150 59 150 6000 5 0,29
Delfin 225 79 225
Delfin 300 99 300

Ceny nie dotyczą sieci Play oraz wirtualnej - Cyfrowego Polsatu. Rozmowy z tymi sieciami kosztują 0,63 zł za minutę połączenia.

Umowa.

Umowę podpisać można na okres dwóch lub trzech lat.

Taryfa Delfin bez telefonu.

Jeśli nie potrzebujesz nowego telefonu, wówczas można skorzystać z oferty przeznaczonej dla osób, które kupując miksa Orange bez telefonu, uzyskają w zamian dodatkowe profity. Oferta ta nosi nazwę Tylko SIM, i w niej można rozmawiać bez limitu z wybranymi numerami w sieci Orange lub stacjonarnymi.

Ponadto podczas całego okresu trwania umowy, w ramach opłacanego abonamentu, w dni powszednie w godzinach od 16:00 do 08:00 oraz całodobowo w weekendy, dostaje się co miesiąc do 1200 dodatkowych minut na rozmowy w Orange i na numery stacjonarne z bliskimi osobami. Usługa ta nazywa się Wieczory i Weekendy, i jest całkowicie bezpłatna przy wyborze taryfy Delfin mix bez telefonu.

Co otrzymujemy kupując abonament w taryfie Delfin bez telefonu?

Szczegóły taryfy:

Taryfa Abonament (w zł) Wliczona w abonament ilość minut Wieczory i weekendy – czy obowiązują? Ceny poza abonamentem (w zł)
Minuta połączenia SMS MMS
Delfin 40 29 40 nie 0,49 0,20 0,40
Delfin 60 39 60 tak
Delfin 150 59 150 0,29
Delfin 225 79 225
Delfin 300 99 300

Umowa.

Okres obowiązywania umowy to dwadzieścia miesięcy.

Przedłużanie umowy w dowolnej taryfie Delfin.

Dla osób przedłużających umowę dostępne są dodatkowe bonusy. 20% więcej minut w abonamencie dla klientów będących w sieci Orange krócej niż 4 lata, oraz 40% więcej minut w abonamencie, gdy korzystasz z usług sieci przez okres minimum czterech lat.

Przeczytaj o pozostałych ofertach w usłudze mix Orange: taryfa Pelikan oraz taryfa Pantera.

Partnerzy: https://hotel77.pl/.

Orange Mix - taryfa Pelikan.

Taryfa Pelikan - dla jakich osób jest dedykowana?

Ta taryfa mix przeznaczona jest głównie dla wszystkich tych, którzy piszą dużo wiadomości sms i korzystają z portali społecznościowych przy użyciu swojego telefonu komórkowego.
Dzięki tej taryfie, w ramach abonamentu możesz swobodnie wysyłać smsy i korzystać nieustannie z mobilnego Facebooka. Kontakt z przyjaciółmi i znajomymi zawsze pod ręką.

Taryfa Pelikan z telefonem.

W ramach abonamentu Taryfy Pelikan, każdy otrzymuje:

Tabela z rozpiską taryfy.

Taryfa Abonament (w zł) Ilość minut w abonamencie Bonusowe smsy do Orange Dostęp do serwisów społeczno-ściowych? Ceny poza abonamentem (w zł)
Minuta rozmowy SMS MMS
Pelikan 40 29 40 100 nie 0,49 0,20 0,40
Pelikan 60 39 60 300 tak
Pelikan 150 59 150 1000 0,29
Pelikan 225 79 225 5000

Do sieci Polsat Cyfrowy oraz Play obowiązują inne ceny za minutę połączenia poza abonamentem: 0,63 zł.
Za transmisję 50 kilobajtów danych opłata wynosi 0,25 zł.

Umowa.

Czas trwania umowy to 2 lub 3 lata.

Taryfa Pelikan bez telefonu.

Dla tych osób, która posiadają już telefon komórkowy i nie chcą go zmieniać na inny, możliwe jest wybranie opcji Taryfy Pelikan bez telefonu. Oferta ta nazywa się Tylko SIM.
W zamian przez cały okres trwania umowy, każdy abonent wybierający tę ofertę udostępnioną będzie miał bezpłatnie usługę Wieczory i Weekendy. W ramach niej, w godzinach od 16:00 do 8:00 oraz w weekendy, otrzymuje aż do 1200 minut, które przeznaczyć może na rozmowy ze znajomymi wewnątrz sieci Orange, lub na numery stacjonarne.

Szczegóły taryfy.

Abonament obejmuje comiesięcznie:

Tabelka z opisem oferty.

Taryfa Abona-ment (w zł) Ilość minut w abona-mencie Bonusowe smsy do Orange Czy jest dostęp do serwisów społeczno-ściowych? Darmowe Wieczory i Weekendy? Ceny poza abonamentem (w zł)
Minuta rozmowy SMS MMS
Pelikan 40 29 40 100 nie nie 0,49 0,20 0,40
Pelikan 60 39 60 300 tak tak
Pelikan 150 59 150 1000 0,29
Pelikan 225 79 225 5000

Do sieci Polsat Cyfrowy oraz Play obowiązują inne ceny za minutę połączenia poza abonamentem: 0,63 zł.
Za transmisję 50 kilobajtów danych opłata wynosi 0,25 zł.

Dodatkowe informacje.

By za darmo korzystać z Facebooka w ramach abonamentu, wystarczy podczas łączenia się z Internetem wpisać adres m.facebook.com. Ponadto w Orange World korzystać można bez opłat także z Orange Wikipedia, Poczta Orange oraz Fotka.

Przedłużanie umowy w dowolnej taryfie Delfin.

Dla osób przedłużających umowę dostępne są dodatkowe bonusy. 20% więcej minut w abonamencie dla klientów będących w sieci Orange krócej niż 4 lata, oraz 40% więcej minut w abonamencie, gdy korzystasz z usług sieci przez okres minimum czterech lat.

Tutaj znajduje się więcej na temat pozostałych planów taryfowych w Orange Mix: taryfa Delfin i taryfa Pantera.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.