Play Fresh na Święta! 30zł = 100zł

Play Fresh na Święta! 30zł = 100zł

Już dziś w super promocji na Święta w Play Fresh każde doładowanie za 30 zł spowoduje zasilenie konta telefonu aż o 100 zł! Nie ograniczaj się w SMSach, MMSach i rozmowach z bliskimi i znajomymi na Święta. Składaj życzenia w dowolnej formie w Play Fresh.

Promocja skierowana jest do każdego abonenta usługi Play Fresh. Tylko na te Święta doładowanie za kwotę 30zł, Play zamienia na 100zł do dowolnego wykorzystania (SMSy, MMSy, rozmowy) do wszystkich sieci.

Zobacz także: https://ochnaturalnie.pl/srebro-koloidalne.

Promocję włączyć można na kilka sposobów:

Po aktywacji usługi, promocja włączona zostanie w przeciągu 24 godzin. Kwota 30 zł zostaje automatycznie pobrana z salda telefonu.

Aktywność usługi można sprawdzić kodem *111*25*3# w dowolnym momencie.

Jednorazowo aktywny można mieć tylko 1 „Pakiet 100 zł za 30 zł”.

Polecane: https://www.magicbeauty.pl.

Środki na koncie telefonu uzyskane w promocji wykorzystać można na rozmowy w kraju, wiadomości SMS oraz MMS do każdej sieci w okresie 30 dni od czasu ich przyznania.

Kwota jaka została do wykorzystania z bonusowych złotówek, można sprawdzić poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu *101#.

Promocja trwa od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie playmobile.pl (plik PDF).


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.