Orange a internet w telefonie

Witam! 😉 Ostatnio skończyla mi się umowa z Plusem i zdecydowalem sie jej nie przedluzac. Chcialbym przejsc do Orange, z prostego powodu - mają bardzo tanie pakiety internetowe (2gb internetu za 12zł, gdzie w Plusie za 1gb placilem dyszke). Nie chciałbym jednak podpisywać umowy z Orange, chcialbym po prostu kupić sobie jakiś starter. I tu mam do was pytanie - jaką taryfę polecacie wybrać, jaki starter kupić? Aby w tej taryfie dostępne byly pakiety internetowe (ostatnio kupilem starter Orange Smart, ale okazalo sie, ze tam te pakiety nie dzialaja 🤬). Nie obchodzą mnie darmowe minuty, smsy itp. Interesuje mnie tylko internet. 😁 Liczę na waszą pomoc.

Obichi


Odpowiedzi

lukasr:

Polecam play fajne pakiety internetowe teraz dodali pakiet 10gb za 10zł i śmiga elegancko 😝

Anhelm:

Również polecam Playa, do bodajże połowy listopada jest 10gb za 10zł a tak to 1gb - 9zł, 3gb - 20zł, może nie 2gb - 12zł, ale ogólnie, play ma dobry zasięg, internet działa szybko i wgl. 😛 Niestety nie polecę Orange, bo nie będę zmyślał żeby dostać plusa, no nie miałem styczności z tą siecią, aczkolwiek sporo osób poleca Play 🙂.

W Playu polecam taryfę Rok ważności konta, doładujesz za 10zł i masz konto ważne o +1 rok jeśli rozmowy Cię nie interesują ani sms'y, kupisz za dychę internet a konto będzie ważne cały czas, tak to musisz doładować za bodajże 30zł aby przedłużyć konto o miesiąc.

@lukasr:

Noo. 😁

Obichi:

Z Play jest taki problem ze jest pakiet 1gb za 9zl i 3gb za 20. 1gb to dla mnie za malo, a 3gb z kolei nigdy w zyciu bym nie zużyl.

lukasr:

A może t-mobile

Anhelm:

Nie doradzaj mu t-mobile, najgorsza sieć.

1gb internetu - 15zł, rozmowy/smsy drogo jak niewiem. 😝

Nie polecam t-mobile.

https://www.perfectinfo.pl/blog

Smok Wawelski:

Ja jestem w t-mobile i za 1gb płacę 10.

Anhelm:

No to widzę że się zmieniło, jeszcze jakiś czas temu jak byłem w t-mobile to było 1gb-15zł. 😛

Także przepraszam, mój błąd.

Ile płacisz aktualnie za SMS i rozmowy? Bo pamiętam że tam ogólnie drogo było.

eskadra publica

Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.