Doładowanie Orange

Doładowanie Orange

Doładowanie Orange Go jeszcze nigdy nie było tak proste. Orange łączy w sobie prostotę obsługi doładowań z nowymi standardami, które wyznaczył na przestrzeni ostatnich lat.

To Orange zapoczątkował naliczanie sekundowe i stawiając na klienta wymusił tanie rozmowy i smsy dla każdego posiadacza telefonu komórkowego.

W Orange Go dostajesz na konto telefonu zawsze tyle ile wpłacisz.

W przerwie zapraszamy do odwiedzenia: elegua.

Zasilenia Orange Go na stronie zaczynają się od 5 zł. Już ta kwota przedłuża ważność konta o 7 dni, a na 2 dni pozwala wykonywać połączenia wychodzące.

Doładuj telefon w Orange Go za 25 zł by cieszyć się możliwością wykonywania połączeń przez miesiąc. Dla wymagających dostępne jest zasilenie za 50 złotych, które przedłuża ważność konta o 1 rok, a możliwość wykonywania połączeń o 3 miesiące.

Rozmawiasz jeszcze więcej? Nie ma problemu. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy doładowania za 100 i 200 złotych. Każde z tych zasileń dostępne jest z bonusami w postaci doładowania konta telefonu o 10 i więcej procent!

Każda promocja Orange Go dostępna jest od razu na stronie. Nigdy już nie przegapisz gratisów.


Kwoty zasileń oraz okresy ważności stanu konta, rozmów wychodzących oraz przychodzących dla doładowania Orange Go, POP, Orange MIX.

Wartość doładowania Wartość środków na koncie Czas realizacji połączeń wykonywanych Czas realizacji połączeń odbieranych
5 zł 5 zł 2 dni 7 dni
10 zł 10 zł 5 dni 10 dni
25 zł 25 zł 1 m-c 6 m-cy
40 zł 40 zł 40 dni 12 m-cy
50 zł 50 zł 3 m-ce 12 m-cy
100 + 10 zł 110 zł 5 m-cy 12 m-cy
200 + 30 zł 230 zł 10 m-cy 12 m-cy
zazdrość

Zasilenia Orange dostępne są tutaj: doładowania orange.

Reklama: Zobacz tutaj.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.