Najlepszy i najtańszy internet w telefonie

Dobry, mam Huawei P8 lite, więc mogę mieć dwie karty SIM, na jednym mam już darmowe smsy i dzwonienie i 50mb internetu na dzień, co mi szczerze nie wystarcza, więc chciałbym sobie kupić drugą kartę gdzie bym wydawał wszystko tylko na internet.

Gdzie jest najtańszy i w miarę dużo internetu? 😁 Oczywiście na karte wszystko bym chciał

Elited


Odpowiedzi

Libero:

Redbull mobile. 2 gb za 9 zł, a 6 gb za 20zł.

Nitidus:

polecam Ci kartę Aero. Za darmo, tylko musisz wpisywać co godzinę kod captcha (512 kb/s), ale także odsyłam Cię do cennika: http://www.aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje - tutaj możesz wykupić sobie pakiet, przykładowo najlepszy pakiet: 30GB za 30 zł i tutaj szybkość jednocześnie wzrasta (ja miałem pobieranie mniej więcej 3 mb/s). Robię tak samo, jedna karta z playa, druga Aero, którą częściej doładowuję. 😉

Elited:

A szczerze, na ile Ci taki internet wystarcza i co robisz na telefonie? 😛

Nitidus:

sprawdzę onet, przejrzę fora, posłucham muzyki przez Spotify i teoretycznie nic więcej, rzadko oglądnę filmik na YouTube. Ale 3GB to naprawdę sporo na takie rzeczy, a jeśli masz wyższe wymagania to wykup sobie 30 GB i po problemie. Proponuję Ci abyś w ogóle zamówił sobie tę kartę, bo ona nic nie kosztuje, a mógłbyś to sam przetestować i ocenić. Liczę, że tak zrobisz i nie pożałujesz.

Reavenz:

ja mam zwykły starter z play i kupuję nielimitowany lte za 20 zł miesięcznie

i szczerze to pisze mi że mam 2,5 gb ale jakoś używam go cały czas, nawet zamiast wi-fi, a tego 2,5 gb nie ubywa

Huczu:

nju ma startery za 5 zł i na start otrzymujesz 2GB internetu, mase kart sim szlaja mi się w szafce ale korzystaj poki możesz bo niedługo startery mogą być rejestrowane albo całkiem znikną 😉

Eider:

Kradziony = najtańszy

Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.