Doładowania konta telefonu on-line - szybko, pewnie i bezpiecznie. Jak to działa?

Doładowania konta telefonu on-line - szybko, pewnie i bezpiecznie. Jak to działa?

Witryna DoładowanieTelefonu.pl oferuje doładowania konta telefonu komórkowego w sieciach: Simplus, Mixplus, Tak Tak, Orange, Play, 36i6, Sami Swoi, mBank Mobile oraz Heyah.

Wystarczy wybrać swojego operatora, wpisać zasilany numer telefonu, podać adres elektronicznej skrzynki pocztowej, na który wysłane zostanie potwierdzenie wykonania usługi, wybrać kwotę doładowania z listy zaproponowanych, lub wisać własną w zaokrągleniu do pełnych złotówek (w praktyce od 5zł do nawet 500zł), następnie wybrać sposób płatności i już po chwili saldo komórki zostaje uzupełnione.

Wszelkie płatności dokonywane są za pomocą serwisów transakcyjnych lub bezpośrednio z kont bankowych, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo doładowań w sieci.

Okresy przedłużeń ważności konta, usług wychodzących i przychodzących dla poszczególnych sieci rozpisane są w tabelkach na odpowiednich podstronach. Wystarczy kliknąć w górym menu logo naszego operatora komórkowego.

Poniżej szczegółowy opis krok po kroku jak wykonać zasilenie na tej stronie.

W przerwie zapraszamy na: finanse i rachunkowość warszawa.


Jak działa doładowanie konta telefonu na tej stronie?

Etap pierwszy – definiowanie numeru telefonu do doładowania.

 1. Wybieramy naszego operatora komórkowego z dostępnych na liście z formatką doładowań.
 2. Wpisujemy w pole: Numer telefonu:, numer, których chcemy doładować.
 3. Wpisujemy ponownie numer telefonu w pole niżej.
 4. Wpisujemy adres e-mail, na który chcemy otrzymać potwierdzenie dokonania zasilenia konta telefonu.
 5. Po upewnieniu się jeszcze raz o poprawności wpisanych danych, klikamy przycisk Dalej ».

Etap drugi – wybór kwoty doładowania

 1. Jeszcze raz nad tabelką z kwotami zasileń sprawdzamy czy numer telefonu, który chcemy doładować, adres e-mail do wysyłki potwierdzenia zasilenia konta oraz nazwa operatora sieci komórkowej jest poprawna.
 2. Z tabelki wybieramy kwotę na którą chcemy doładować telefon. Jeśli żadna z oferowanych kwot nam nie odpowiada, to jeśli operator sieci komórkowej to umożliwia, wpisujemy własną kwotę zasilenia wyrażoną w pełnych złotówkach. Przy każdej kwocie doładowania widzimy rozpiskę o ile dane doładowanie przedłuża ważność usługi na rozmowy przychodzące oraz wychodzące.
 3. Wybieramy przycisk Dalej ».

Reklama: maski stomatologiczne.

Etap trzeci – wybór formy płatności.

 1. Warto raz jeszcze spojrzeć czy wpisane poprzednio dane odnośnie numeru telefonu, adresu e-mail oraz operatora sieci są poprawne.
 2. Wybieramy jeden z dostępnych sposobów płatności.
 3. Zaznaczamy bądź odznaczamy opcje poniżej dotyczące akceptacji regulaminu i otrzymywania informacji o promocjach. Akceptacja regulaminu jest konieczna do wykonania doładowania telefonu. Jego treść dostępna jest po kliknięciu na hiperłącze. Zgoda na otrzymywanie informacji o zasileniach nie jest wymagana by sfinalizować zasilenie. Więcej informacji dotyczących tej opcji można uzyskać klikając w ikonę znaku zapytania znajdującą się na prawo od tej opcji.
 4. Klikamy Dalej ».

Etap czwarty – ostateczne potwierdzenie danych.

 1. Na wyświetlonej stronie widać wszystkie wybrane do tej pory opcje doładowana. Jeśli coś się nie zgadza, wybieramy przycisk « Cofnij, tak długo aż dojdziemy do strony na której zmienia się dany wpis i poprawiamy. Jeśli całość się zgadza wybieramy przycisk Zapłać ».

Etap piąty – Opłata za doładowanie telefonu.

 1. Na tym etapie, po wyborze przycisku Zapłać », przenoszeni jesteśmy na stronę naszego banku czy serwisu transakcyjnego, który wybraliśmy w etapie trzecim. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami zawartymi na tych stronach.
 2. Po dokonaniu opłaty wczyta się strona informująca o pomyślnym doładowaniu konta telefonu. Na adres e-mail wskazany w pierwszym etapie zasilenia przyjdzie potwierdzenie doładowania komórki. Telefon zostanie doładowany w przeciągu kilku minut.

Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj po doładowanie telefonu.

A jeśli nie, to zachęcamy do rzucenia okiem tutaj: Internetowy sklep z winami.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.