Gwiazdkowy Bezlik możliwości w MixPlusie

Gwiazdkowy Bezlik możliwości w MixPlusie

Podobnie jak w pre-paidzie Simplus, również i MixPlus posiada dla swoich abonentów usługę Bezlik Rozmów. Promocja pakietu dla MixPlusa opiera się głównie na szybkich, pozbawionym limitów dostępie do przyjaciół na Facebooku i nieograniczonych rozmowach z przyjaciółmi. Promocja polega na pobieraniu płatności za połączenie z dowolnym abonentem sieci Plus tylko za pierwszą minutę połączenia, reszta jest za darmo. Pakiety Facebook wraz z aplikacją GG Plus prowadzenie wirtualnych pogaduszek jest łatwe i przyjemne. Możesz rozmawiać kiedy tylko chcesz z kim chcesz.

By aktywować Bezlik Rozmów w MixPlusie, wystarczy wysłać kod aktywacyjny *136*11*02#. Opłata to 5 zł. Czas trwania usługi to 31 dni liczone od czasu aktywacji.

Bezlik do 5-ciu umożliwia nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci Plus do 5 osób przez cały okres trwania pakietu, czyli miesiąc. By dodać znajomego do listy bezpłatnych numerów, wystarczy wpisać kod *104*11*48 numer_telefonu#. Można tak dodać maksymalnie 5 numerów telefonu. Numery są zapamiętane i ich ważność odnawia się automatycznie. Cały czas istnieje możliwość wyłączenia usługi. Opłata za 5 darmowych numerów wynosi 10zł na miesiąc.

Bezlik SMS-ów to możliwość ograniczonego tylko czasem i Twoimi możliwościami wysyłania SMS-ów do każdego w Plusie. Wysyłasz ile chcesz, kiedy chcesz i do kogo chcesz przez cały czas aktywności usługi. Opłata to 8 zł za miesiąc. Bezlik SMS-ów uruchamia się kodem: *136*11*01#.

Tylko abonenci taryf: Mix4, Mix4 Duo, Mix4 dla abonentów Mixplus mogą korzystać z powyższych, gwiazdkowych Bezlików.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.