Era przechodzi do historii

Era przechodzi do historii

Era to po dawnej Idei, a dziś Orange kolejna sieć, która przechodzi rebranding, czyli zmianę marki. Od dziś znany doskonale w kraju operator Era zmienia nazwę na T-Mobile. Zmiana marki początkowo planowana już 2-3 lata temu (właścicielem Polskiej Telefonii Cyfrowej jest od dawna Deutsche Telecom, a on z kolei jest właścicielem marki T-Mobile), ostatecznie ma miejsce dopiero teraz.

Zmiany mają wejść w życie bez komplikacji dla obecnych klientów sieci Era oraz Tak Tak i Heyah. Nie są przewidywane żadne przerwy.

Zgodnie z informacjami ze strony głównej sieci (www-t-mobile.pl) wszelkie umowy zawarte przed 5 czerwca 2011 roku będą wiążące i obowiązujące w całym okresie trwania. Nie nastąpią tez żadne zmiany w ofertach prepaid – Heyah oraz Tak Tak.

Najciekawiej zapowiada się unifikacja dawnej Ery z T-Mobile w całej Unii Europejskiej i nie tylko, co wg informacji ze strony sieci umożliwić ma po raz pierwszy w historii możliwość nielimitowanych połączeń na numery w sieci z całego świata, nie tylko kraju w ramach abonamentu. Wprowadzone mają też zostać multipakiety na połączenia międzynarodowe, roamingowe oraz wysyłanie wiadomości sms i mms w całej Unii Europejskiej.

Rewolucja zapowiadana jest w dostępie do Internetu. Nie obowiązywać mają opłaty za dane przesłane ponad dostępny pakiet danych w roamingu. Brzmi to co najmniej dziwnie i nasuwa pytanie – po co zatem jakiś limit w pakiecie?

Zapowiedzi jak zawsze w takich przypadkach huczne i obiecujące. Ile z tego rzeczywiście wejdzie w życie i jak prezentować będzie się na tle konkurencji wyjaśniać zacznie się już od dziś.

Motyw przewodni „nowej” sieci:

Chwile które łączą.

Domena oficjalna sieci Era (www.era.pl) jest jeszcze aktywna. Jej przekierowanie na nowy adres nastąpi zapewne w najbliższym czasie.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.