Doładowanie internetowe vs. zdrapka

Doładowanie internetowe vs. zdrapka

Każdy posiadacz komórki na doładowania, nagminnie napotyka sytuację, w jakiej chce niespodziewanie doładować telefon komórkowy.

Od czasu do czasu zdarza się, że nieoczekiwanie nie można wykonać żadnego połączenia bądź wysłać sms’a czy mms’a, dlatego, że mamy zerowe saldo telefonu, czy też minął czas spożytkowana zebranych na koncie telefonu pieniędzy.

Sposoby zasilenia telefonu komórkowego w ciągu dnia są ogólnodostępne, toteż jeśli taka nagła sytuacja spotka kogokolwiek w środku dnia, w prosty sposób znaleźć można rozwiązanie.

Możemy zakupić kupon z kodem doładowującym, nabyć doładowanie w dowolnym sklepie posiadającym terminal do sprzedawania zasileń (wtedy to podajemy sieć komórkową z jakiej korzystamy, a dostaniemy wydruk, na którym będzie kod – czyli wygląda to bardzo podobnie do zdrapek, jedynie kod jest generowany w czasie kupowania, a nie jest uprzednio gotów i zapisany na kuponie). Da się też wykonać zasilenie konta podając bezpośrednio numer telefonu. Albo przy użyciu bankomatu.  Czyli jak widać sposobów sporo.

A jeśli, gdy jest pierwsza w nocy, konto nieaktywne, a trzeba błyskawicznie wykonać telefon?

Istnieje i na to wyjście. Nadto jest ono na tyle uniwersalne, że doładowanie tą drogą da się robić o dowolnej porze dnia czy nocy.

Mam na myśli połączenie z Internetem i użycie jednego z serwisów udostępniających zasilenie za jego wykorzystaniem. Wystarczy wejść na stronę, wprowadzić w prawidłowe pole numer, zapłacić i po kilku minutach mieć dodatnie saldo.

No może nie ma możliwości płacenia gotówką za te rozwiązanie, jednak dziś coraz więcej i więcej ludzi wykorzystuje wirtualnie swoje pieniądze płacąc kartami kredytowymi (czyli pod żadnym pozorem nie chodzi w tym miejscu o wirtualne pieniądze, a o sposób płacenia bez wykorzystania gotówki).

I ten rodzaj płatności tak jak i szybkie przekazy bankowe on-line, to znakomite rozwiązanie do sfinansowania doładowania konta przez Internet.

Kilka słów na koniec.

Warto pamiętać, że doładowania prepaid w sieci dostępne są cały czas – czasami może się to przydać.

A z autopsji wiem, że często tego typu zasilenia stają się po pewnym czasie głównym, jeśli nie jedynym sposobem uzupełniania salda telefonu.

Wygoda takiego rozwiązania, ogólna dostępność sieci współcześnie oraz ciągła przystępność usługi sprawiają, że korzyści niwelują jej potencjalne wady i triumfują ponad innymi, standardowymi sposobami doładowań.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.