Bezpieczeństwo doładowań konta telefonu w sieci

Czy doładowania w sieci są bezpieczne?

  1. Tak, podobnie jak inne zakupy wykonywane za pomocą sieci, tak i doładowanie konta telefonu przez Internet jest bezpieczne, pod warunkiem zachowania ostrożności i korzystania z zaufanych stron takich jak witryna DoładowanieTelefonu.pl.

Skąd mam pewność, że ładując telefon na stronie DoładowanieTelefonu.pl, otrzymam zasilenie, które opłacę?

  1. Formatka doładowań zawarta na tej stronie jest modułem zewnętrznym udostępnionym przez partnera tejże strony obsługującym doładowania w sieci. Na formatce tej widnieje opcja sprawdzenia wiarygodności partnera dostępna pod łączem nazwanym: Weryfikacja Partnera.

Polecamy także: https://perlahouse.pl/o-nas/.

Czy moje dane wpisywane w formularze przy opłacaniu doładowania są bezpieczne?

  1. Wszelkie opłaty za uzupełnienia konta telefonu dokonuje się bezpośrednio na stronach banków, bądź serwisów udostępniających płatności przelewami bądź kartami płatniczymi on-line po przekierowaniu z tej strony. Dane wpisywane na stronach banków wysyłane są połączeniem szyfrowanym, a wszelkie transakcje obsługiwane są przez te banki lub serwisy umożliwiające płatności w sieci. Zawsze jednak pamiętajmy by sprawdzać adres www naszego banku przed zalogowaniem się. Zachowując te podstawowe zasady bezpieczeństwa, każde zasilenia telefonu oraz inne zakupy w sieci będą bezpieczne.

Czy strona gromadzi jakieś informacje na temat doładowań, albo numery telefonów, które były zasilane?

Reklama: usługi bhp.

  1. Nie. Właściciel strony nie ma technicznej możliwości gromadzenia tych danych, ponieważ formatka doładowania telefonu udostępniona jest przez partnera strony.

By wykonać doładowanie on-line kliknij tutaj: doładowanie telefonu.

Odnośnik zewnętrzny: super-form.pl.


Doładowanie prepaid telefonu gsm przez Internet. Dostępne są doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak, Orange, MixPlus, Simplus, Sami Swoi, Play, 36i6, Heyah oraz mBank Mobile.

Tak Tak · MixPlus · Sami Swoi · Orange · mBank Mobile · Play · Heyah · 36i6

Wszelkie nazwy, loga i znaki zawarte na tej stronie są własnością odpowiednich firm.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Pliki te można zablokować w przeglądarce internetowej.